Holding

Společnost LBG Moravia a.s. je  členem podnikatelské skupiny LUKA & BRAMER GROUP. Holding pomáhá růst těm, kteří dokonale znají svou tržní příležitost, své projekty a drobné detaily svého obchodu. Obsluhuje různé sektory a naše zkušenosti se vytvářely v oblasti finančních služeb, energetiky, strojírenství, rychle obrátkového zboží a telekomunikací.

 

Získáním vysoce kvalifikovaného týmu odborníků v téměř všech oblastech energetického průmyslu, se LUKA & BRAMER GROUP stává lídrem na trhu zelených energií.

 LUKA & BRAMER GROUP je univerzální a nezávislá investiční skupina soustřeďující své aktivity na region Střední Evropy. Právě vstupem do nových oblastí energetického sektoru se  otevírá cesta na světové trhy s energiemi, kde chce hrát roli tvůrce trendů a ne jen další společnost v zástupu průměrných řešení.
Dbá o to, aby flexibilita a individuální posouzení každé příležitosti zůstaly klíčovou konkurenční výhodou její práce.

Naši partneři a jejich obchod jsou nejdůležitější aktiva vzájemné spolupráce. Ctíme agilitu sektoru malých a středních podniků, které jsou připraveny na transakce nad 10 mil eur. Neodmítáme dobře strukturované start-up projekty nebo společnosti v ranné fázi vývoje.

Nekonkuruje našim partnerům - spolupracujeme. Známe hodnotu času a cenu promarněných příležitostí.