O nás

Jsme dynamická společnost se zkušeným týmem lidí, která se zaměřuje na aktuální energetické potřeby v průmyslu a veřejném i soukromém sektoru, využití energetického potenciálu komunálních a plastových odpadů, přeměna nevyužité tepelné energie na energii elektrickou, zvyšování kvality a úspory elektrické energie.

Naší vizí jsou ekologická přeměna odpadových materiálů na energii, inovativní řešení úspor elektrické energie a využití odpadních médií ve výrobních procesech, díky kterým bude postupně snižována ekologická zátěž naší planety.

Naším posláním je přinášet ty nejmodernější technologie zpracování odpadu a technologie na úsporu elektrické energie navrženy na míru potřebám našich potencionálních klientů, podílet se na jejich vývoji a aplikaci v praxi.

Jednou z našich klíčových aktivit je projektování, dodávka a montáž technologií pro využití a zpracování odpadů. Jedinečný koncept maximálního materiálového a energetického využití odpadů obsahuje nejmodernější linky na třídění odpadu, speciální technologii na bez emisní termické zpracování odpadu, s následnou energetickou koncovkou pro výrobu elektrické energie a tepla.

V oblasti úspor elektrické energie se naše společnost zaměřuje na dodávku sofistikovaných zařízení, pro zvýšení kvality elektrické energie s následnou reálně měřitelnou úsporou.

Další oblastí je dodávka zařízení na principu využití odpadního tepla a jeho transformace na elektrickou energii, užitkové teplo nebo chlad. Nabízíme také unikátní řešení pro výrobu elektrické energie a tepla z biomasy.

V neposlední řadě dodáváme fotovoltaické a fototermické panely, pro využití sluneční energie a její přeměnu na elektrickou nebo tepelnou energii.

Nabízíme soubor unikátních řešení technologických celků, který významným způsobem přispívá ke snižování znečištění životního prostředí a snížení produkce emisí CO2.

Kontakty  Holding