Technologie

Zkušený tým našich techniků a inženýrů implementoval nejnovější světově dostupné technologické postupy do komerčně zajímavých technologických celků. Zužitkovali jsme několik desítek let celosvětového vývoje a výzkumu a vytvořili jsme celou řadu unikátních produktů, které svým zaměřením odpovídají nejnovějším trendům dnešní doby.

 

Společnost LBG Moravia a.s. se specializuje na řešení a dodávku technologických celků pro třídění a zpracování komunálních odpadů, odpadních plastů a pneumatik, biomasy a odpadního tepla. Ekologicky šetrným způsobem přeměníme tyto odpady na elektrickou a tepelnou energii, případně palivo. Naše technologie přináší razantní snížení produkce emisí CO2. a pozitivním způsobem ovlivňují životní prostředí.

Dále dodáváme technologii pro zlepšení kvality elektřiny a úsporu elektrické energie, ORC jednotky, absorpční chladící jednotky, kogenerační jednotky, kotle na biomasu, výměníky, fotovoltaické a fototermické systémy atd. Technologie, které dodáváme, kladou maximální důraz na využití a přeměnu odpadních materiálů v energie, přitom mají velmi zajímavou ekonomickou návratnost.